MIU JIO

 • man fashion
 • marynarki na miarę
 • koszule na miarę
 • moda męska
 • najnowsze trendy

Indywidualnie projektowane marynarki, garnitury i koszule.

Miu Jio to oryginalne, dopracowane w szczegółach, projektowane indywidualnie marynarki, garnitury i koszule.

W MIU JIO aktualne trendy krzyżują się z komfortem i wygodą, sprawiając, że ubrania są nie tylko ready-to-wear, ale też easy-to-wear, pozwalając na noszenie ich w różnych stylizacjach i podczas wielu okazji. Już na pierwszy rzut widać, że za projektami MIU JIO by SOBCZYK kryją się szczere emocje i niezwykła wrażliwość artysty.


MARKA OFERUJE SZYTE NA MIARĘ MARYNARKI, GARNITURY I KOSZULE. KAŻDY SZCZEGÓŁ JEST OMAWIANY Z KLIENTEM, CO ZAPEWNIA UNIKATOWOŚĆ I IDEALNE DOPASOWANIE POD WZGLĘDEM STYLU ORAZ FORMY.

Co nas wyróżnia?

 • Wkłady naturalne z prawdziwej włosianki utkanej z włosia końskiego czy wielbłądziego
 • Ręcznie pikowane klapy idealnie układające się na klatce piersiowej.
 • Ręcznie obszyte dziurki guzików marynarki
 • Rozpinane i ręcznie obszywane dziurki guzików w rękawach
 • Niezwykła stabilizacja marynarki dzięki zastosowaniu tzw „płytkiej pachy”, idealnie przylegającej do pachy klienta
 • Precyzja i dopasowanie

 

PERSONALIZACJA KAŻDEGO PROJEKTU INICJAŁAMI KLIENTA HAFTOWANYMI WEWNĄTRZ MARYNARKI.

MOŻLIWOŚĆ ZAPROJEKTOWANIA WŁASNEGO WZORU NA PODSZEWCE Z WŁASNYM LOGO LUB ULUBIONYM MOTYWEM GRAFICZNYM.

Marynarki -Bespoke Tailoring

Indywidualne krawiectwo miarowe znane szerzej pod nazwą Bespoke Tailoring to usługa polegająca indywidualnym obsłudze przez krawca.
Garnitur, marynarka, spodnie, kamizelka lub płaszcz są szyte przez krawca dla konkretnego klienta. Niezwykle istotna jest w tym przypadku interakcja między klientem a krawcem ponieważ na każdym etapie tworzenia klient ma istotny wpływ na końcowy kształt swojego wymarzonego ubioru.

Jak wygląda proces tworzenia garderoby w trybie indywidualnym?

Pierwsze spotkanie jest spotkaniem zapoznawczym, podczas którego staramy się znaleźć właściwe rozwiązanie zaspokajające aktualne potrzeby związane z jego wyglądem a także pierwszy krok do poznania upodobań klienta. Efektem jest konfiguracja ubrania (garnitury męskie, marynarki, spodni, kamizelki lub płaszcze), wybranie odpowiedniej tkaniny, podszewki i dodatków, a także pobranie miar.

Drugie spotkanie to przymiarka, dopracowująca końcowy efekt.

Ostatnie spotkanie kończy się oddaniem klientowi wymarzonego ubrania. To spotkanie rozpoczyna proces „doświadczenia noszenia”, podczas którego klient testuje swój ubiór i sprawdza zachowanie podczas codziennych czynności. Doświadczenie noszenia jest punktem zwrotnym w kontaktach z MIU JIO by SOBCZYK ponieważ jest realnym odniesieniem do wiedzy przekazanej podczas pierwszego spotkania a także zbiorem doświadczeń, które można wykorzystać podczas tworzenia kolejnego ubrania.

KOSZULE NA MIARĘ

W swojej ofercie posiadamy ponad 200 tkanin renomowanych włoskich, czeskich i holenderskich producentów.

W naszej pracowni dostępne są próbniki CARNET, Fratelli Tallia di Delfino  i Tessuti di Sondrio . Pasjonatom zaoferować możemy także próbnik Torino i Santorini, zawierający najbardziej luksusowe tkaniny dostępne aktualnie na światowych rynkach.

System MTM (Made To Measure):

Jak wygląda proces szycia koszul na miarę w systemie Made To Measure?
Podczas pierwszego spotkania, przy smakowitym espresso, konfigurujemy wraz klientem jego wymarzoną koszulę.
Wybierany jest materiał, kołnierz, mankiet, obszycia dziurek a także są pobierane wymiary klienta.
Drugie spotkanie jest spotkaniem przymiarkowym, podczas którego klient/ klientka przymierza uszytą koszulę i zazwyczaj następuje odbiór koszuli.

VOUCHER

Jeżeli chcieliby Państwo sprawić niespodziankę bliskiej osobie, bądź w niebanalny sposób wyrazić komuś wdzięczność czy podziękowanie, voucher upominkowy na uszycie koszuli, garnituru na miarę lub marynarki MIUJIO by SOBCZYK jest bardzo ciekawym pomysłem.

Oferujmy Państwu vouchery prezentowe w różnych konfiguracjach, między innymi vouchery kwotowe, rzeczowe oraz najbardziej ekskluzywny prezent w postaci koszuli na miarę zamknięty w ozdobnym pudełku z podziękowaniem i dedykacją.

W celu zapoznania się ze specjalną linią ekskluzywnych prezentów B2B prosimy o kontakt: MIUJIO@MIUJIO.com

PROJEKTANT

Jego kreacje mają wzbudzać emocje, zmuszać do zastanowienia się nad nimi, tak jak dzieło sztuki w galerii czy muzeum. Jednocześnie ich uniwersalizm sprawia, że doskonale nadają się do noszenia na różne okazje. Kreacje dla kobiet są zmysłowe, kobiece i zawsze modne. Męska kolekcja balansuje na granicy klasyki i awangardy. Mężczyźni noszący te ubrania będą się wyróżniać z tłumu i przyciągać spojrzenia, ale nie w krzykliwy sposób. Sobczyk w swoich kreacjach zwraca szczególną uwagę na nietypowe detale, które sprawiają, że jego ubrania noszą znamiona ekskluzywnej, limitowanej edycji. Dzięki temu nie sposób ich pomylić z żadną inną marką.

Jest cenionym projektantem, a jego stroje były publikowane w wysokiej rangi magazynach modowych takich jak „Fashion Magazine”, „Logo”, „Sukces”, „Playboy”.

Uczestnik programu „Projektanci na Start” FOX LIFE oraz Fashion Week POLAND, FASHION WEEK LISBOA.

Jego inspiracją jest muzyka, czasem na podstawie jednego utworu jest w stanie stworzyć całą kolekcję ubrań. Przy projektowaniu najlepiej pracuje mu się z muzyką filmową, elektroniczną lub rockiem alternatywnym. Jego kreacje są takie jak ona, do muzyki filmowej najczęściej powstają elegancje, kobiece suknie, natomiast mocniejsze brzmienia pomagają mu w tworzeniu ubrań dla mężczyzn.